Javascript engellendi, sitemizin sorunsuz çalışması için Javascript'e izin verilmesi gerekir.

0 544 233 93 30 Hafta içi 07:00 - 24:00
maske kutusu Hakkında

Maske Kutusu Nedir? Maske Kutu İmalatı

 

Maske kutu baskı imalatı, firmalar tarafından üretilmekte olan koruyucu maskelerin bir arada tutulmasına olanak sağlayan ürünlerdir. Maske kutusu baskı, standart kutu baskı gibi aşamalardan geçer. Maske kutusu hijyen açısından tüm maske üreticileri tarafından kullanılmaktadır. Baskılı kutular sayesinde hem toplu ürün satışı gerçekleştirebilir, hemde firmanıza özel baskılı kutular sayesinde kurumsal kimliğinizi şekillendirebilirsiniz.

Corona virüsü tıp dilinde covid-19 tüm dünyayı etkisi altına almayı başardı. Ülkemizde maske üretebilecek düzeyde firma olmasından kaynaklı olarak maske kutusu baskı talepleri artış göstermiş durumda. Firmalar hem Türkiye hemde yurtdışı kaynaklı olarak satış gerçekleştirmektedir. Maske kutusu baskı firmaya özel olarak basılabilir. Bu sayede bu fırsatı değerlendirerek firmanızı hem Türkiye hemde dünyada tanınır bir hale getirebilirsiniz.

Maske kutusu baskı yapan ilk matbaa olarak bu süreçte sizlere en hızlı çözümleri üretiyor ve en yüksek kalitede ürünleri en kısa sürede sizlere teslim ediyoruz. Kutular toplu alım gerçekleştiren firmalar, ülkeler ve kişiler için büyük önem arz ediyor. Hem sağlık hemde güven açısından kutu içerisinde yer alan corona maskeleri daha fazla kişi tarafından tercih ediliyor. İçinde bulunduğumuz günlerde bizde hem ülkemize hemde sizlere maksimum seviyede yardımcı olabilmek adına maliyetleri minimum düzeye düşürüyor ve en düşük kar oranları ile sizlere maske kutusu imalatı yapıyoruz. Maske kutusu baskı fiyatları kutunun büyüklüğüne göre ve bastıracağınız toplam kutu sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tüm ürünlerde en kaliteli malzemeyi kullanmaktayız. Baskılı maske kutuları tercih edilen boyutlara göre çok fazla sayıda maske barındırma özelliğine sahiptir. Baskılı kutuların üzerine logo, marka bilgileri, ürün bilgileri, resim gibi öğeler basılabilir. Bu sizin matbaa’ya vereceğiniz tasarıma göre değişiklik gösterecektir. Kutulu maske tüm insanlar tarafından tercih edilmekte ve çok yoğun talep edilmektedir. Özellikle başka ülkelerden 1000’lerce adet alım talebi gelmektedir. Firmaya özel olarak yapılan kutular ürünlerin tüketiciye ulaşabilmesi için en sağlıklı çözümdür. Baskılı maske kutusu sayesinde kullanıcılar o ürün hakkında yer alan bilgilere çok daha kısa sürede ulaşır. Basılan kutular parlak bir görüntüye sahip olduğu için baskı sonrasında göz alıcı bir görüntü ortaya çıkar. Kutularda parlak selefon kaplama veya mat selefon kaplama kullanılabilir. Selefon ürünün yüzeyini kaplamaya verilen isimdir. İsimlerinden de anlaşılacağı gibi parlak selefon parlaklık, mat selefon ise matlık görüntüsü ortaya çıkaracaktır. Maske kutusu baskı sırasında daha çok parlak selefon baskı tercih edilir. Kullanılan iki kaplama şeklide kutuya canlılık verecek ve yeni bir görüntü ortaya çıkacaktır. Bunun yanı sıra yapılan kaplama sayesinde kutu dışarıdan gelen etkenlere karşı daha dayanıklı bir hal alacaktır. Bu sayede kargo şirketlerinde kutuların zarar görme olasılığı azalacaktır. Ofset maske kutusu sayesinde satmak istediğiniz maskeleri çok daha fazla kişiye pazarlama imkanı elde etmiş olursunuz. Bunun yanı sıra etkili baskı sistemi sayesinde rakip firmalarınızın önüne geçebilir ve onları kıskandırabilirsiniz.

maske kutusu
Teklif Alın
BİZİ TAKİP EDİN