Javascript engellendi, sitemizin sorunsuz çalışması için Javascript'e izin verilmesi gerekir.

0 544 233 93 30 Hafta içi 07:00 - 24:00
Davetiye

Şanlıurfa merkezde düğün sünnet nişan kına davetiyeleri ve hertürlü matbaa işleri ile hizmetinizdeyiz. Davetiyelerinizi Şanlıurfa’dan online olarak sipariş verebilirsiniz. Whatsapp numaramıza göndereceğiniz davetiye bilgilerini tasalayıp whatsapp tan size gönderip onay alıktan sonra baskıya alıyoruz. Siparişleri www.urfakutu.com olarak size en kaliteli hizmeti sunmak ve müşteri memnuniyetini bizim için olmazsa olmazımızdır. Şanlıurfa’dan davetiye siparişleriniz 1 günde hazırlanır. 1. gün içinde, kargoya teslim edilir. Toplamda 1 gün  veya 2  günde davetiyeler elinize ulaşır. Şanlıurfa ilinden, gün geçtikçe online davetiye siparişi sayımız artmaktadır. En hızlı ve güvenilir firmamızla davetiyeleriniz kapınıza kadar teslim ediyoruz. Online siparişler Şanlıurfa’nın tüm ilçelerini kapsamaktadır. Ekran ayarlarından dolayı, fotoğrafı görülen davetiye ile satın aldığınız davetiyenin Boyut ve farklı görülebilir. Davetiye aksesuarlarının takılması, katlanması ve zarfa konulması müşteriye aittir. Bazı davetiye modellerinde baskı sırasında 1 ile 3 adet arasında fireler olmaktadır.
Davetiyelerde Zarf ve Aksesuarlar fiyata dahildir. Bazı modellerde kendinden zarflı dizayn edilmiştir. Bu davetiyelerin ayrıca zarfı yoktur ve sayfasında kendinden Zarflı veya Zarfsız Model olarak yazmaktadır. Davetiyelerinizin baskısı, yazı örneğini görüp Müşteri Onayladıktan sonra baskısı yapılmaktadır. Tüm ürün Fiyatlarına KDV dahildir.
Türkiye’nin her iline ve ilçesine gönderim yapılmaktadır. Yurt dışı gönderimlerinizde firmamızla iletişime geçebilirsiniz.
Diğer tüm talepleriniz için 7 Gün 24 Saat müşteri hizmetleri hattımızdan bilgi alabilirsiniz.
Acil Davetiye işlerinizde teslimat için firmamızla iletişime geçiniz. 05442339330

 
 

BİZİ TAKİP EDİN